ПРАВИЛА

ВХІД НА ФЕСТИВАЛЬ ВІДВІДУВАЧА ПЕРЕДБАЧАЄ АВТОМАТИЧНУ ЗГОДУ З УСІМА ЗАХОДАМИ І ПРАВИЛАМИ ПОВЕДІНКИ, ВСТАНОВЛЕНИМИ ОРГАНІЗАТОРАМИ!

УВАГА! ЗНАХОДЖЕННЯ ВІДВІДУВАЧА НА ТЕРИТОРІЇ ФЕСТИВАЛЮ МОЖЛИВО ТІЛЬКИ ЗА НАЯВНОСТІ ВІДПОВІДНОГО БРАСЛЕТА НА РУЦІ! (див. пункт 1)

ЯКЩО БРАСЛЕТ РОЗІРВАНИЙ, СКЛЕЄНИЙ, ФАЛЬШИВИЙ, НЕ ВІДПОВІДАЄ КАТЕГОРІЇ, ФЕСТИВАЛЬНОМУ ДНЮ АБО ВІДСУТНІЙ ВЗАГАЛІ - ВІДВІДУВАЧ БУДЕ ЗМУШЕНИЙ ПОКИНУТИ МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ ФЕСТИВАЛЮ!

 

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

1. Для відвідування Фестивалю необхідно придбати квиток. При вході на територію, квиток обмінюється на браслет в касах Фестивалю.
2. Куплений квиток на Фестиваль поверненню та обміну не підлягає.
3. Повернення вартості квитка може бути тільки в разі скасування Фестивалю.
4. За підроблені квитки Організатори відповідальнІсть не несуть і претензії не приймають, тому НЕ КУПУЙТЕ КВИТКИ З РУК! БЕРЕЖІТЬСЯ ПІДРОБОК!
5. Ви повинні берегти куплений квиток, так як пошкодження квитка може ускладнити прохід на Фестиваль. Пошкоджені та зіпсовані квитки поверненню або обміну не підлягають.
6. Відвідання Фестивалю в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння категорично заборонено.
7. Відвідування Фестивалю є ризиком, який приймає на себе виключно власник квитка.
8. Відвідувач зобов'язаний дотримуватися на території Фестивалю громадського порядку та правил пожежної безпеки.
9. Для забезпечення громадського порядку та загальної безпеки на Фестивалі, кожен без винятку відвідувач дає право і буде згоден з особистим оглядом співробітниками охорони при вході на Фестиваль на наявність заборонених предметів та речовин.
10. Оргкомітет Фестивалю не несе відповідальність за загублені або вкрадені особисті речі відвідувачів під час знаходження на Фестивалі.
11. Діти віком до 7 років допускаються на територію Фестивалю без квитка ТІЛЬКИ в супроводі БАТЬКІВ, які пред'являють свій паспорт та копію свідоцтва про народження дитини.
12. Для дітей і підлітків від 7 до 18 років необхідно купувати квиток для відвідування Фестивалю при супроводі осіб, старших за 18 років.
13. Продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, не здійснюється.
На території Фестивалю діють закони України!

ЩО ЗАБОРОНЕНО, А ЩО МОЖНА І НАВІТЬ ПОТРІБНО! 

ЗАБОРОНЕНО ПРОНОСИТИ НА ФЕСТИВАЛЬ:
1. Зброю: вогнепальну, газову, пневматичну, холодну і все, що до неї може бути прирівняне, а також газові балончики, ножі, сокири.
2. Колючі та ріжучі предмети, шампури, бритви, парасольки - тростини, флагштоки, спиці, цвяхи, ножниці, пилки та інші предмети, які можуть становити небезпеку для оточуючих на думку охорони Фестивалю.
3. Будь-які напої, в тому числі і алкоголь, в будь-якій тарі. Це правило поширюється як для території Фестивалю, так і для території парковки. На території Фестивалю буде можливість придбати напої за цінами не вище, ніж у міських магазинах.
4. Будь-які швидкопсувні продукти харчування свіже м'ясо, рибу, ковбаси, сири, молочну продукцію і т.д.) і будь-які консерви в металевій і скляній тарі.
5. Будь-які наркотичні речовини і ліки, крім противоалергенних, життєзабезпечуючих і рідин для контактних лінз. На території Фестивалю працюватимуть медпункти. Дозвіл, чи внести життєзабезпечуючих ліки на Фестиваль визначить лікар на вході. Майте з собою відповідні медичні документи.
6. Піротехніку всіх видів, легкозаймисті рідини, свічки, керосинки, примуси, газові балони, хлопавки, петарди, ракетниці.
7. Намети без наявності квитка «ПАЛАТКА».
8. Професійні аудіо, відео записуючі пристрої і фотоапарати зі знімними об'єктивами.
9. Домашніх тварин.
10. Сигарети (більше 3-х пачок).

Всі заборонені предмети будуть конфісковані при огляді на вході до Фестивалю!

ЗАБОРОНЕНО:
1. Присутність на території Фестивалю без контрольного браслета.
2. Присутність неповнолітніх без супроводу дорослих.
3. Розведення відкритого вогню на території Фестивалю.
4. Установка наметів поза територією наметового містечка.
5. Будь-який вид торгівлі без узгодження з Організаторами Фестивалю.
6. Використання гасових ламп і нагрівальних приладів.
7. Проявляти агресію по відношенню до інших відвідувачів. У разі не виконання правил безпеки та агресивних дій по відношенню до інших відвідувачів Фестивалю, Ви будете змушені покинути межі території Фестивалю без компенсації вартості квитка.

МОЖНА ТА НАВІТЬ ПОТРІБНО:
1. Квиток.
2. Документи, що засвідчують особу (зробіть копію, щоб не втратити оригінал).
3. Гроші.
4. Намет, спальник, ковдру, щоб лежати, засмагати.
5. Запасний одяг.
6. Засоби від комарів.
7. Дощовик або парасольку (крім парасольки - тростини), на випадок дощу.
8. Сонцезахисний крем.
9. Гітари, ігри та гарний настрій.
10. Ліхтарик.

ГЛЯДАЧАМ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ:
Оргкомітет TheBestCity.UA завжди готовий надати допомогу інвалідам на візках, охочим відвідати Фестиваль. Територія Фестивалю має трав'яне покриття, але є ділянки незручні для пересування інвалідних візків. Погодні умови також можуть ускладнити пересування. Просимо звернути увагу на це, обираючи обладнання і звертатися до Організаторів за допомогою.

ПРАВІЛА ВІДВІДУВАННЯ ФЕСТИВАЛЮ БАТЬКАМИ З ДІТЬМИ: 
Батьки, пам'ятайте! Триденний Фестиваль під відкритим небом є досить серйозним випробуванням для дітей до 7 років. Організатори підкреслюють необхідність дотримуватися елементарні норми безпеки з боку батьків:
- не залишайте дітей без нагляду (дитина завжди повина перебувати в полі вашого зору;
- уникайте натовпу;
- стежте за дотриманням санітарно-гігієнічних норм;
- не зловживайте алкоголем у присутності ваших дітей;
- поясніть дитині заздалегідь, що вона повина робити, якщо загубився: звернутися до будь-якому співробітникові міліції, служби охорони Фестивалю, співробітнику Фестивалю або волонтеру з проханням відвести його в штаб адміністрації Фестивалю;
- якщо Ваша дитина загубилася, негайно зверніться до адміністрації Фестивалю.