Історія

TheBestCity.UA - це щорічний міжнародний музичний Фестиваль в Україні. Це найкраще місто рок-н-ролу з концертними майданчиками, наметовими містечками, спортивними турнірами, смачною їжею та розвагами на будь-який смак.
Це місце, де кожен житель зможе відірватися від щоденної рутини і зануритися в атмосферу божевільного драйву та енергії, побачити десятки незабутніх концертів світових зірок та молодих гуртів.

 

Організатори фестивалю

 

 

2012
29 Червня - 1 Липня

Галерея

Дніпропетровськ, парк відпочинку Новоселиця

У перший дебютний рік Фестиваль відвідало 45 000 чоловік. 3 дні, 3 сцени, 77 гуртів з Європи, Америки, СНД та України. Line UP головної сцени: Evanescence, The Rasmus, Apollo 440, White Lies, Joachim Garraud, ДДТ, Сплін, Ленінград, Бі-2, Токіо, Океан Ельзи, Бумбокс, Брати Карамазови, Друга Ріка, Воплі Відоплясова, Brainstorm та багато інших. TheBestCity.UA 2012 увійшов до двадцятки найбільш обговорюваних музичних подій Європи.


 

2013
12 Липня - 14 Липня

Галерея

Дніпропетровськ, парк відпочинку Новоселиця

Фестиваль відвідало 70 000 чоловік. 4 сцени, 3 дні, 55 світових зірок рок-музики. Line UP головної сцени: Scorpions, Hurts, Guano Apes, Enter Shikari, Lacuna Coil, Мумій Троль, Ленінград, Cплін, Motor'rolla, Бі-2, Дельфін, Нічні Снайпери, Воплі Відоплясова, Кozak System, ТНМК та багато інших.
TheBestCity.UA 2013 номінований на престижну європейську премію - European Music Festival Award.