МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ THE BEST CITY.UA ПРЕДСТАВИВ ФІЛЬМ НА ВЕЛІКОМУ ЕКРАНІ

20 грудня в дніпропетровському кінотеатрі правда-кіно прошла презентація фільму про музичний фестиваль The Best City.UA 2013. Організатори TheBestCity.UA вирішили нагадати, як проходила найгучніша музична подія  року, що мінає. Зйомки фестивалю супроводилися кращими природними спецефектами у вигляді шторму, урагану і проливного дощу. «Пориньте в атмосферу 72 годин музичного нон-стопа, виступів 50 зірок світової рок-музики. Головні герої фільму – 70 тисяч глядачів. Набирайтеся енергії, щоб наступного року приїхати до нас!», - Написав на своїй сторінці в Facebook глава оргкомітету фестивалю Олександр Вілкул.

Презентація фільму проходила в дружній теплій атмосфері і до аншлагу в заповненому залі. На пред показ були запрошені гості, які брали безпосередню участь у створенні The Best City.UA: фестивальна команда, молоді музиканти та волонтери.

«Наш фільм - це ковток літнього повітря в середині зими, яким можна зарядитися в очікуванні The Best City.UA 2014. Вже після Нового Року з'явиться свіжа інформація про Фестиваль», - поділився на презентації Костянтин Дудко. Вже сьогодні фільм про музичному фестивалі The Best City.UA 2013 можна подивитися на офіційному сайті thebestcity.ua і на офіційній сторінці в Facebook Олександра Вілкула.