ФОРМАТ, УМОВИ, ПОРЯДОК І ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ NEW LIVE ВІДБОРУ

Формат NEW LIVE Відбору:

Формат NEW LIVE Відбору - оцінка Експертами «живого» виконання двох пісень музичною групою, що подала Заявку та відібраної для участі у відборі Фестивалю THE BEST CITY.UA 2016

Експерти - представник Фестивалю, музичний журналіст, програмний директор популярної радіостанції чи телеканалу, Sound - продюсер.

Умови Відбору:

Учасником Відбору музичних груп для Фестивалю THE BEST CITY.UA може стати будь-яка група, яка виконує власну музику.

За підсумками фіналу NEW LIVE Відбору будуть визначені 3 групи для Головної сцени і відібрані групи, які виступлять на інших сценах Фестивалю.

Порядок проведення Відбору:

З листопада 2015 по червень 2016  відбудуться «живі» NEW LIVE Відбори у Дніпропетровську, Одесі, Львові, Харкові та Києві. 

Для участі у NEW LIVE Відборі, група має заповнити Анкету учасника. Обов'язковими є всі поля, відмічені зірочкою.

Всі Анкети будуть розглянуті і затверджені представниками Оргкомітету Фестивалю.

За підсумками розгляду Анкет представники Оргкомітету Фестивалю оберуть групи для «живих» NEW LIVE відбору.

Будь-яка група має право подавати Анкети та брати участь у кожному відборі.

За результатами NEW LIVE відбору проголошення Експерти оберуть групи для фіналу і визначать імена переможців на фінальному NEW LIVE відбору.

Три групи отримають право виступити на Головній сцені Фестивалю.

Правила:

1. Учасник зобов'язується не завантажувати в Анкету Відбору будь-який контент і / або інформацію порнографічного, нецензурного характеру, інформацію, яка обмежує чиї-небудь права, носить образливе зміст, суперечить чинному законодавству України.

2. Учасник гарантує, що не буде передавати свій аккаунт і / або пароль до свого аккаунту третім особам.

3. Учасник зобов'язується і гарантує, що не буде збирати (копіювати, накопичувати і т.п.) об'єкти інтелектуальної власності та будь-який інший контент / інформацію Учасників, який був розміщений ними на сторінці Відбору, не впливати на його функціональність, як на апаратному, так і на програмному рівні.

4. Учасник погоджується з тим, що Організатор має право змінити або видалити будь-який контент та інформацію, надану Учасником, якщо вони не відповідають умовам Відбору.

5. Учасник гарантує, що володіє винятковими правами інтелектуальної власності, передбаченими Законом України «Про авторське право і суміжні права», на розміщення, зберігання, використання, публічну демонстрацію і публічний показ, розповсюдження (у т.ч. в мережі Інтернет та на сторінці відбору) будь-якого контенту та інших матеріалів, які Учасник розміщує в анкеті відбору.

6. Учасник гарантує, що будь-який контент розміщений (опублікований) їм в Анкеті Відбору, створений ним, не є запозиченням (в т.ч. частковим) від інших об'єктів інтелектуальної власності, що не скопійований і не є об'єктом незаконного походження. Будь контент та інші матеріали (текстові, образотворчі та інші твори), які Учасник розміщує в анкеті Відбору, повинні бути оригінальними творами Учасника.

7. Учасник гарантує, що будь-які треті особи не мають права і не матимуть у майбутньому законних підстав як-небудь оспорювати права Учасника на розміщення, опублікування їм будь-якого контенту та / або інформації на сторінці Відбору.

8. Організатор не несе відповідальності перед Учасником та / або третіми особами за можливі втрати, псування, спотворення чи розголошення інформації, поширення контенту, що зберігається / розміщеного Учасником на сторінці Відбору.

9. У зв'язку з недотриманням / порушенням Учасником Умов, про що він може бути поінформований, Організатор залишає за собою право блокувати і видаляти аккаунт Учасника, обмежувати доступ на Сайт і здійснювати, на розсуд Організатора, інші необхідні дії, спрямовані на забезпечення дотримання / недопущення порушення Учасником цих Умов.

10. Беручи і погоджуючись з цими Умовами, всі Учасники Відбору погоджуються з тим, що:

- Організатор залишає за собою право переглядати і змінювати ці Умови без будь-яких пояснень і попереджень. Зареєстровані Учасники, після внесення Організатором змін до цих Умов, погоджуються із внесеними змінами та зобов'язуються їх дотримуватися;

- Оновлені Умови зі змінами публікуються на сторінці Відбору;

будь-який контент, який Учасник розміщує на сторінці Відбору, може бути використаний Організатором в цілях, пов'язаних з Фестивалем.

11. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасником, крім випадків, передбачених цими Умовами.

12. Реєструючись на сторінці Відбору і заповнюючи анкету, кожен його Учасник підтверджує повне розуміння цих Умов, повністю погоджується з цими Умовами без всяких винятків.

13. Всі групи беруть участь на безгрошової основі. Організатор не несе транспортних витрат, пов'язаних з доставкою групи в місто на / с NEW LIVE Відбір Фестивалю.

На час NEW LIVE Відбору Організатор надає для груп-учасниць кейтеринг на майданчику і проживання в готелі.

 

До зустрічі на The Best City 2016!